Posłuchaj, jak o moich ilustracjach śpiewa Kasia Nosowska 
i poczytaj kilka opinii o mojej pracy.
Sen Studio, czyli projekty Dagmary, to udana współpraca i wspaniałe efekty! Zamówiłam indywidualny projekt pary młodej, który był prezentem ślubnym. Prezent został bardzo doceniony przez nowożeńców ale i przeze mnie :). Będzie wspaniałą pamiątką na lata. Kontakt z Dagmarą był bardzo przyjemny i łatwy, szybko wychwyciła moje oczekiwania, ale też zaproponowała swoje pomysły tam, gdzie mi ich brakowało. Realizacja zgodna z umówionym terminem i wszystkimi założeniami. Serdecznie polecam!
Barbara Bachalska, BrilliantStory.pl

Jeśli poszukujesz projektantki, która w ciepły i profesjonalny sposób wykorzystuje na co dzień swój talent do ilustracji i współpracy z klientami, to świetnie trafiłeś. Miałam okazję pracować z Dagmarą przy projektach wizualnych dla mojej kampanii społecznościowej #mikro7. Materiały, które dla mnie przygotowała były przepiękne, oddające styl mojej marki, przyciągające odbiorców jak magnes. Równie ważny był dla mnie cały proces ich powstania. Jako klientka otrzymałam to, co zamówiłam, a także wiele więcej. Polecam pracę z Dagmarą każdemu, kto wie czego chce i ceni sobie jakość nie tylko produktu końcowego, ale także partnerskie relacje w biznesie.
Kaśka Żbikowska, solopreneur, managerka, edukatorka online (#DigitalGirls /Akcelerator PGE)

Dagmara to przemiła, ciepła i profesjonalna osoba. I choć nie poznałyśmy się osobiście to od razu poczułam, że nadajemy na tych samych falach. :) Kontakt był mailowy, jednak bardzo sprawny i wystarczający. Dagmara zaprojektowała mi logo i wizytówki. Jestem (...) zachwycona!! (...) Dagmara wsłuchiwała się w moje potrzeby i realizowała je graficznie. Dla mnie cenne były również Jej rady i sugestie zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Śmiało mogę powiedzieć, że produkt finalny jest w 101% taki jak chciałam! :) Pudełeczko z moimi wizytówkami przyszło b. szybko i prześlicznie zapakowane z karteczką specjalnie dla mnie :D Bardzo Ci dziękuję za spełnienie moich marzeń i przyczynienie się do początku mojej działalności. Polecam!! 
Patrycja Pokorska, psycholog

Właśnie rozmawiałem przez telefon z moją Mamą, która rozpakowała przesyłkę. Była zaskoczona dołączonymi podziękowaniami. Bardzo doceniła jakość. Pani prace są piękne. Nie może się doczekać, aż umieści je w ramach i zawiesi na poddaszu w sypialni. Po prostu jest szczęśliwa.
Bardzo Pani dziękuję. Jestem przekonany, że wyjątkowe rzeczy tworzą wyjątkowi ludzie.
Krzysztof, producent tv

​​​​​​
Kilka ulubionych momentów z mojej pracy:
- wiadomość od Jimka ze zdjęciem z moim plakatem (tak, tańczyłam z radości!),
- współprace przy projektach dla dzieci z wydawnictwami,
- telefon od produkcji klipu z informacją:
Za kilka dni Kasia Nosowska będzie śpiewać o Sen Studio! (tak, znowu tańczyłam!),
- popołudnia, gdy maluję, a mój piesek Brego grzeje mi stopy.

Back to Top