Posłuchaj, jak opinię o moich ilustracjach śpiewa Kasia Nosowska 
i poczytaj kilka opinii o mojej pracy.
I really enjoyed working with Dagmara. Her creativity and ideas she brought to our magazine were exactly what we needed. Working with her was smooth and easy. She communicated well throughout the process and completed the artwork in a timely manner and prior to the deadline. I loved working with her and would love to work with her again on future projects.
Jenn Foote, Mighty Kind Magazine

Sen Studio, czyli projekty Dagmary, to udana współpraca i wspaniałe efekty! Zamówiłam indywidualny projekt pary młodej, który był prezentem ślubnym. Prezent został bardzo doceniony przez nowożeńców ale i przeze mnie :). Będzie wspaniałą pamiątką na lata. Kontakt z Dagmarą był bardzo przyjemny i łatwy, szybko wychwyciła moje oczekiwania, ale też zaproponowała swoje pomysły tam, gdzie mi ich brakowało. Realizacja zgodna z umówionym terminem i wszystkimi założeniami. Serdecznie polecam!
Barbara Bachalska, BrilliantStory.pl

Jeśli poszukujesz projektantki, która w ciepły i profesjonalny sposób wykorzystuje na co dzień swój talent do ilustracji i współpracy z klientami, to świetnie trafiłeś. Miałam okazję pracować z Dagmarą przy projektach wizualnych dla mojej kampanii społecznościowej #mikro7. Materiały, które dla mnie przygotowała były przepiękne, oddające styl mojej marki, przyciągające odbiorców jak magnes. Równie ważny był dla mnie cały proces ich powstania. Jako klientka otrzymałam to, co zamówiłam, a także wiele więcej. Polecam pracę z Dagmarą każdemu, kto wie czego chce i ceni sobie jakość nie tylko produktu końcowego, ale także partnerskie relacje w biznesie.
Kaśka Żbikowska, solopreneur, managerka, edukatorka online (#DigitalGirls /Akcelerator PGE)

Dagmara to przemiła, ciepła i profesjonalna osoba. I choć nie poznałyśmy się osobiście to od razu poczułam, że nadajemy na tych samych falach. :) Kontakt był mailowy, jednak bardzo sprawny i wystarczający. Dagmara zaprojektowała mi logo i wizytówki. Jestem (...) zachwycona!! (...) Dagmara wsłuchiwała się w moje potrzeby i realizowała je graficznie. Dla mnie cenne były również Jej rady i sugestie zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Śmiało mogę powiedzieć, że produkt finalny jest w 101% taki jak chciałam! :) Pudełeczko z moimi wizytówkami przyszło b. szybko i prześlicznie zapakowane z karteczką specjalnie dla mnie :D Bardzo Ci dziękuję za spełnienie moich marzeń i przyczynienie się do początku mojej działalności. Polecam!! 
Patrycja Pokorska, psycholog

Właśnie rozmawiałem przez telefon z moją Mamą, która rozpakowała przesyłkę. Była zaskoczona dołączonymi podziękowaniami. Bardzo doceniła jakość. Pani prace są piękne. Nie może się doczekać, aż umieści je w ramach i zawiesi na poddaszu w sypialni. Po prostu jest szczęśliwa.
Bardzo Pani dziękuję. Jestem przekonany, że wyjątkowe rzeczy tworzą wyjątkowi ludzie.
Krzysztof, producent tv

​​​​​​
Kilka ulubionych momentów z mojej pracy:
- wiadomość od Jimka ze zdjęciem z moim plakatem (tak, tańczyłam z radości!),
- współprace przy projektach dla dzieci z wydawnictwami,
- telefon od produkcji klipu z informacją:
Za kilka dni Kasia Nosowska będzie śpiewać o Sen Studio! (tak, znowu tańczyłam!),
- popołudnia, gdy maluję, a mój piesek Brego grzeje mi stopy.

Back to Top